Warsztaty

Warsztaty dietetyczne dedykowane są wszystkim osobom chcących zgłębić swoją wiedzę w zakresie określonych zagadnień dietetycznych, żywienia i suplementacji, również w formie studium przypadków. Program Warsztatów został opracowany na bazie najbardziej aktualnej i fachowej wiedzy we współczesnej dietetyce (Evidence Based Medicine). Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami warsztatów dietetycznych

Warsztaty "Jak walczyć z nadwagą i otyłością u dzieci"

Chcesz pomóc swojemu dziecku z nadmierną masą ciała?

Zwróć uwagę na nieprawidłowe nawyki żywieniowe.

Jeżeli twoje dziecko ma stwierdzoną nadwagę lub otyłość i chcesz zmienić jego nawyki żywieniowe, potrzebujesz konkretnych wskazówek.

Przyjdź na kurs i zdobądź wiedzę na temat praktycznych metod pracy z dzieckiem i całą rodziną nad poprawą nawyków żywieniowych.

Gdzie?
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

Od kiedy?
13.01.2023

Od której?
17:00

Jak długo?
2:00 godz.

Cena
89 zł

Warsztaty "Praca nad realizacją celów i zmianą nawyków żywieniowych"

Warsztaty „Praca nad realizacją celów i zmianą nawyków żywieniowych z perspektywy psychodietetycznej”.
W programie warsztatów znajdziesz informacje na temat wzmacniania siły woli podczas odchudzania (i nie tylko) oraz dowiesz się jak być wytrwałym w utrzymywaniu regularnej aktywności fizycznej, jak nie ulegać pokusom żywieniowym, co może przeszkadzać w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz co robić aby kształtować w sobie dobre nawyki żywieniowe.

Gdzie?
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

Od kiedy?
09.12.2022

Od której?
17:00

Jak długo?
2:00 godz.

Cena
89 zł

Pierwsza wizyta?

Obszerny wywiad żywieniowy (zawiera on pytania na temat stanu zdrowia, przyjmowanych leków i suplementów, planu dnia, aktywności fizycznej, ilości snu, itp.)

Czytaj więcej

Konsultacja online

Do osób które nie mogą skorzystać z usług stacjonarnych, kieruję ofertę online. Dzięki niej w prosty i wygodny sposób możemy przeprowadzić Twoją analizę oraz określic cele.

Sprawdź