Kinka Mruczyk dietetyk

Witam, jestem

dr Kinga Mruczyk

Dietetyk i nauczyciel akademicki na kierunku Dietetyka.

Jestem dietetykiem, psychodietetykiem oraz nauczycielem akademickim na kierunku Dietetyka. Pracę doktorską realizowałam w Zakładzie Dietetyki w Katedrze Higieny Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Na co dzień pełnię funkcję kierownika Zakładu Dietetyki w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim filia AWF Poznań. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych z zakresu żywienia i dietetyki (patrz publikacje) oraz prelegentem krajowych konferencji naukowych. Poza wykładami na Uczelni prowadzę szkolenia i warsztaty edukacyjne dla pacjentów (warsztaty).

Ponadto od ponad 6 lat prowadzę gabinet dietetyczny, w którym wspieram i edukuję pacjentów w dążeniu do wyznaczonych celów. Wiedza, którą przekazuję, poparta jest aktualnymi badaniami naukowymi (Evidence Based Medicine). Moją ideą jest propagowanie zdrowego stylu życia, uwzględniając indywidualne zalecenia pacjentów oraz wsłuchując się w ich potrzeby.

Specjalizuje się w dietetyce wspomagającej leczenie schorzeń dietozależnych oraz redukcji masy ciała. Towarzyszę podopiecznym w procesie powrotu do zdrowia, chudnięcia ale także stabilizacji i utrzymaniu masy ciała. Dokładam wszelkich starań, aby proponowane przeze nią rozwiązania dietetyczne były łatwe do zastosowania w natłoku codziennych zajęć.

W osiąganiu wyznaczonych celów nie ma drogi „na skróty” dlatego współpraca ze mną polega na wieloetapowym procesie zmierzającym do uzyskania wyznaczonego celu.

Umów wizytę

Diagnostyka laboratoryjna

Jest istotnym źródłem informacji służących diagnozowaniu i monitorowaniu efektywności leczenia schorzeń powstałych na podłożu wadliwego żywienia oraz zaburzeń, w których terapii zasadnicze znaczenie ma odpowiednia dieta.

Sprawdź

Konsultacja online

Podczas konsultacji online przeprowadzam wywiad z pacjentem, analizuję przesłaną dokumentację, przekazuję niezbędne zalecenia, przygotowuję plan działania dietetycznego.

Sprawdź