Opinie

Kasia

Bardzo serdecznie polecam pania dr miła kompetentna osoba która w sposób rzeczowy i rzetelny zajęła się moimi problemami z dieta

Robert

Dietetyka ocenia się po ilości zrzuconych kilogramów. Daje maksymalną notę. Posiłki proste w przygotowaniu i smaczne. Nigdy nie chodzę głodny i przy zaangazowaniu 80% gubię kilogramy. Polecam.

Paweł

Wizyta bardzo Przyjazna. Rzeczowe podejście do tematu. Szczegółowy wywiad oparty na podstawie wyników badań. Profesjonalna analiza danych. Pani doktor Kinga Mruczek jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie polecam.

Magda

Profesjonalne prowadzenie w trakcie całego procesu gubienia wagi u mojego taty. Analiza stanu ciała i odżywiania miała dla rodziców wpływ na świadomość stanu własnego zdrowia. Dzięki Pani doktor, taty jest mnie w tej chwili o ponad 20 kg mniej. Czuje się bardzo dobrze. Zmienił zupełnie nawyki żywieniowe. Nad będzie kontynuował wizyty w gabinecie Pani doktor i wszystkim gorąco poleca konsultacje u Pani doktor.

Marta

Szczerze polecam Panią doktor. Wizyty u kilku dietetyków nie przyniosły takich efektów jak u Pani Kingi. Od pierwszej wizyty mogłam poczuć pełen profesjonalizm, rzetelne i empatyczme podejście do problemu. Z każdą wizytą moje samopoczucie się polepsza , moja dieta jest pełna smaku ,zdrowa ,moje wyniki się poprawiły . Za wszystko jestem bardzo wdzięczna. Na wizyty przychodzę z wielką chęcią :)

Kasia

Polecam panią Dr Kingę Mruczyk, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta przyczyn ogrom empatii i ciepła. Na pierwszej wizycie szczegółowy wywiad, to bardzo zwróciło moja uwagę gdyż pozwoliło dobrać odpowiednia dietę która okazała się dla mnie odpowiednia i prosta i smaczna. Dzięki pani Kingi zgubiłam zbędne kilogramy ale również moje badania krwi się znacznie poprawiły.

Beata

Polecam serdecznie Pania Dr Kinge MruczykNiesamoiwta osoba,profesjonalne podejscie i ogromna wiedza Dzieki Pani Dr zmienilam nawyki zywieniowe.Stracilam juz kilka kg i wiem,ze pod jej okiem osiagne zamierzony cel.

Joanna

Polecam serdecznie Panią Kingę. Profesjonalne podejście do pacjenta na każdej wizycie. Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy. Po 6 miesiącach współpracy waga się zmniejszyła o 11 kg!

Marta

Doktor Kinga Mruczyk to wspomniała specjalistka, zawsze profesjonalizm na najwyższym poziomie jak i wysoka kultura osobista oraz wiedza. Pani doktor Kinga prowadzi mnie do upragnionej figury i zdrowia bardzo skutecznie, jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Jacek

Profesjonalne podejście w trakcie całego procesu gubienia wagi. Analiza stanu ciała i odżywiania miała duży wpływ na moją świadomość własnego zdrowia. Dzięki Pani doktor jest mnie w tej chwili o ponad 20 kg mniej. Nadal będę korzystał z gabinetu Pani doktor i wszystkim gorąco polecam.

Renata

Polecam Panią dr Kingę Mruczyk wszystkim, którzy chcą zdrowo schudnąć! Ułożyła mi super plan żywieniowy, pokazała na co należy zwracać uwagę, czego pilnować. Straciłam już kilka kilogramów i wiem, że pod jej okiem osiągnę zamierzony cel. Polecam!

Anna

Polecam Panią Doktor, niesamowita wiedza i podejście do pacjenta. Czułam się bardzo komfortowo na wizycie pomimo dużego problemu zdrowotnego. Pomogła mi w chorobie, z którą zmagałam się wiele lat.

Julia

Pani Kinga przemiła osoba z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Polecam serdecznie

Emilia i Maciej

Pani dr Mruczyk , oprócz bycia bardzo sympatyczną i uśmiechniętą osobą jest bardzo kompetentnym dietetykiem. Podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem, odpowiada wyczerpująco i zrozumiale na wszystkie nurtujące pytania oraz uwzględnia wszelkie uwagi. Dania w jadłospisie są smaczne i różnorodne oraz bardzo łatwe do przygotowania. Co najważniejsze - ułożona dieta (oczywiście przy trzymaniu się jej) działa. Chodzimy z partnerem razem na wizyty i posiadamy podobne zalecenia co ułatwia przygotowywanie posiłków. Z czystym sumieniem mogę polecić konsultacje u Pani dr Kingi Mruczyk!