Dlaczego warto wybrać 'Warsztaty "Praca nad realizacją celów i zmianą nawyków żywieniowych"'

Wszystkie kursy prowadzę na żywo, zgodnie z autorską metodą nauczania, w której staram się łączyć wysokiej jakości wiedzę naukową z podejściem praktycznym. Wiedza ta poparta jest badaniami naukowymi i doświadczeniem. Każdy uczestnik warsztatu otrzymuje w formie elektronicznej imienny certyfikat uczestnictwa w warsztatach.

Chcesz dowiedzieć się jak wzmocnić siłę woli podczas odchudzania (i nie tylko) oraz być wytrwałym w utrzymywaniu regularnej aktywności fizycznej?

Skorzystaj z warsztatu podczas którego p
rzedstawię na konkretnych przykładach metody pracy, które stosuje u swoich pacjentów, najczęstsze błędy przez nich popełniane, problemy żywieniowe, z którymi muszą się mierzyć, a także sposoby ich rozwiązania.

Na warsztatach nauczysz się jak:

  • stosować konkretne narzędzia w walce o dobre nawyki,
  • trwale zmienić swój sposób odżywiania, aby długotrwale cieszyć się upragnioną sylwetką,
  • poradzić sobie z pokusami, tak aby drobne odstępstwa od diety nie zniwelowały Twoich starań.

 

Wszystko to w formie praktycznych ćwiczeń, podpartych przebadaną i sprawdzoną wiedzą na temat kształtowania dobrych nawyków i wzmacniania swojej siły woli.

 

Najważniejsze, aby zmienić swój styl życia, a przy okazji cieszyć się zdrowiem, piękną sylwetką i witalnością!

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się na kurs

Adres jest już zapisany na ten kurs

Wypełniając niniejszy formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych i na kontakt z naszej strony w celu obsługi rezerwacji miejsca na wybrany kurs (pełna treść klauzuli informacyjnej)

Jeśli chcesz dostawać informacje, które pomogą Ci w rozwijaniu kariery, a więc o kursach, promocjach, wydarzeniach branżowych, ofertach pracy, praktykach lub stażach itp., na podane przez Ciebie dane kontaktowe, zaznacz poniższe pole:

Gdzie?
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

Od kiedy?
15.04.2023

O której?
17:00

Jak długo?
03:00

Cena
239 zł