Dlaczego warto wybrać 'Warsztaty "Jak walczyć z nadwagą i otyłością u dzieci"'

Wszystkie kursy prowadzę na żywo, zgodnie z autorską metodą nauczania, w której staram się łączyć wysokiej jakości wiedzę naukową z podejściem praktycznym. Wiedza ta poparta jest badaniami naukowymi i doświadczeniem. Każdy uczestnik warsztatu otrzymuje w formie elektronicznej imienny certyfikat uczestnictwa w warsztatach.

Chcesz pomóc swojemu dziecku z nadmierną masą ciała?

Zwróć uwagę na nieprawidłowe nawyki żywieniowe.

Jeżeli twoje dziecko ma stwierdzoną nadwagę lub otyłość i chcesz zmienić jego nawyki żywieniowe, potrzebujesz konkretnych wskazówek.

Przyjdź na kurs i zdobądź wiedzę na temat praktycznych metod pracy z dzieckiem i całą rodziną nad poprawą nawyków żywieniowych. 

Podczas kursu przedstawię skuteczne i sprawdzone metody mające na celu zwiększenie skuteczności redukcji masy ciała u dzieci.


Po kursie będziesz wiedzieć jak:

  • zastosować zasady zdrowej diety dla Twojego dziecka, 
  • rozmawiać z dzieckiem o zdrowym odżywianiu
  • ukształtować zdrowe nawyki żywieniowe u Twojego dziecka,
  • wykorzystać sprawdzone praktyki z gabinetu dietetyka, które pomogą zredukować nadmierne kilogramy oraz poprawić zdrowie i kondycję.

Pamiętaj, że otyłość u dziecka jest wyzwaniem dla całej rodziny – dlatego praktyczne wskazówki możesz przełożyć na wszystkich domowników.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapisz się na kurs

Adres jest już zapisany na ten kurs

Wypełniając niniejszy formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych i na kontakt z naszej strony w celu obsługi rezerwacji miejsca na wybrany kurs (pełna treść klauzuli informacyjnej)

Jeśli chcesz dostawać informacje, które pomogą Ci w rozwijaniu kariery, a więc o kursach, promocjach, wydarzeniach branżowych, ofertach pracy, praktykach lub stażach itp., na podane przez Ciebie dane kontaktowe, zaznacz poniższe pole:

Gdzie?
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

Od kiedy?
17.05.2024

O której?
17:00

Jak długo?
03:00

Cena
239 zł